16 Haziran 2010 Çarşamba

Kirpik Besleyici Ürün Uyarısı [ Mavala ]Sevgili Banu'nun şu yazısında kirpik uzatmayla ilgili olan ürünü görünce başımdan geçen acı bir tecrübeyi paylaşmadan ve uyarmadan geçemedim. Yaklaşık 3 yıl önce bende kirpiklerim daha dolgunlaşsın ve çabuk uzasın diye ürün arayışına girdim ve nette olumlu yorumları okuduktan sonra Mavala'nın kirpik besleyicisine karar verdim.

O dönem çalıştığım ve hergün makyaj yaptığım için kirpiklerim sık sık dökülüyordu ve biliyorsunuz dökülen kirpiklerin yerine kolay kolay yenisi çıkmıyor. İyice seyrekleşen kirpiklerim için Mavala'nın ürününü kullanmaya başladım. Fakat bir süre sonra geceleri gözlerimin inanılmaz ağrıdığını farkettim. Hatta gece uykumu bile bölmeye başladı. Sonra kullandığım üründen kaynaklanabileceğini düşünüp kullanmayı bıraktım. Ve ağrılar geçmişti. Yaklaşık 2 hafta hiç kullanmadım sonra bişiycik olmaz diyerek yine başladım ama aynı ağrı hemen başlayınca ürünü direk çöpe attım. Neden ve nasıl oldu biliyorum ama olacaklardan korkup bir daha gözümle ilgili konularda kozmetik ürünü seçerken daha dikkatli olacağıma kendi kendi söz verdim.

Sakın kızlar sakın !!! Benim başıma gelenlerin aynısı size olmayabilir ama yinede siz dikkatli olun. Gece yatmadan önce parmak uçlarınızla azıcık badem yağı sürseniz bile; o bile işe yarayabilir. Yeni kirpik çıkarmak yerine mevcut olanlara en iyi kozmetik ürünlerini kullanarak ve temizliği esnasında nazik davranarak istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

Konuyu gündeme getirdiği için sevgili arkadaşım Banu'ya teşekkürler.

1 yorum:

Selen dedi ki...

size çook teşekkür ederim tecrübenizi paylaştığınız için bende azkalsın aynı hataya düşecektim